Про каталог

Каталог «ВітаЮ» створений для того, щоб Вітянці, Юрівці а  також мешканці навколишніх садових товариств мали власну онлайн платформу для обміну інформацією. Каталог стане у пригоді виробникам товарів та послуг, а також їх потенційним споживачам.

 Навіщо створено каталог?

А чи знали ви, що у нас виробляється безліч товарів та послуг? А чи часто ви робите свідомий вибір на користь місцевих виробників? Щойно ми з'ясували, що більшість друзів, їх друзів і родичів, колег і товаришів навіть не підозрюють про існування місцевих виробників, відразу вирішили створити інформаційний портал, де жителі сіл Віта-Поштова та Юрівка зможуть знайти товари та послуги, що є поблизу.

Мета каталогу — надати підприємцям, що працюють у селах Віта-Поштова та Юрівка інструмент для просування своїх товарів та послуг, а споживачам - джерело вичерпної інформації про такі товари та послуги.

З вашою допомогою ми прагнемо створити місцеву базу даних про виробників та їх продукцію, що будуть перевірені самими покупцями. Зібрати ці дані в одному місці, де буде здійснюватися зручний пошук.

Як я можу допомогти каталогу ВітаЮ?

Якщо вам відомо про якогось виробника, якого немає в каталозі — повідомте нам в коментарях або за допомогою email business.catalog@vitayu.org.ua.

Придбали товар і бажаєте поділитись враженнями? Залишайте коментарі з оцінками на сторінках виробників. Всі відгуки повинні засновуватися на особистому досвіді і носити об'єктивний характер. Ми будемо перешкоджати недобросовісній конкуренції.

Я хочу потрапити до каталогу як підприємець, що робити?

Зв'яжіться з нами та повідомте про свої товари та послуги. Але перед цим переконайтеся, що ви є мешканцем Громади (Віта-Поштова, Юрівка та садових товариств) або ви надаєте спеціальні умови(знижки,безкоштовну доставку,тощо) для мешканців Громади.